ІІ місце на обласному етапі олімпіади з географії (учитель Тірон С.Г.)

ІІ місце на обласному етапі олімпіаді з фізики (учитель Жуков П.О.)

ІІІ місце на обласному етапі  олімпіади з інформатики (учитель Таровик О.І.)

Призери міських предметних олімпіад та конкурсів 2022-2023 н.р.

І місце на олімпіаді з інформаційних технологій (учитель Таровик О.І.)

І місце на олімпіаді з хімії (учитель Жукова О.В.)

І місце  у XXIII Міжнародному конкурсі імені Петра Яцика 9учитель Нікітченко Л.І.)

І місце на олімпіаді з англійської мови (учитель Третяк Н.О.)

ІІ місце на олімпіаді з географії (учитель Тірон С.Г.)

ІІІ місце на олімпіаді  з української мови та літератури (учитель Нікітченко Л.І.)

І місце на олімпіаді з географії (учитель Тірон С.Г.)

І місце на олімпіаді з біології (учитель Соколенко Є.М.)

І місце на олімпіаді з екології (учитель Соколенко Є.М.)

ІІ місце на олімпіаді з фізики (учитель Жуков П.О.)

ІІ місце на олімпіаді з інформатики  (учитель Таровик О.І.)

ІІ місце на олімпіаді з англійської мови (учитель Третяк Н.О.)

ІІ місце на олімпіаді з біології (учитель Соколенко Є.М.)

Коваль Марія

учениця 7-А класу

І місце на олімпіаді з фізики  (учитель Жуков П.О.)

І місце  у XXIII Міжнародному конкурсі імені Петра Яцика (учитель Нікітченко Л.І.)

ІІ місце на олімпіаді з хімії (учитель Ворона Л.М.)

І місце на олімпіаді з фізики (учитель Жуков П.О.)

ІІ місце на олімпіаді з хімії (учитель Жукова О.В.

Пиндик Кіріл

ІІ місце на олімпіаді з інформаційних технологій (учитель Таровик О.І.)

ІІІ місце на олімпіаді з інформатики  (учитель Таровик О.І.)

Сенюра Максим

учень 10 класу

ІІ місце на олімпіаді з хімії (учитель Жукова О.В.)

Колпак Анна

учениця 6-Б класу

ІІІ місце  на олімпіаді з математики (учитель Коваленко Л.В.)

Ковальчук Єгор

учень 11 класу

ІІІ місце на олімпіаді з біології (учитель Соколенко Є.М.)

Пермінова Оксана

ІІІ місце на олімпіаді з хімії (учитель Жукова О.В.)

Гутинська Дарина

ІІІ місце на олімпіаді з англійської мови (учитель Третяк Н.О.)

Фулга Аліна

учениця  9 класу

Коваленко Назар

учень 7-А класу

І місце на олімпіаді з хімії (учитель Ворона Л.М.

Раулець Анна

Переможець міського  етапу мовно-літературного конкурсу ім Т.Шевченка (учитель Нікітченко Л.І.)

Талько Єлизавета

ІІ місце  на олімпіаді з математики (учитель Коваленко Л.В.)

учениця 10 класу

ІІІ місце на олімпіаді з фізики (учитель Жуков П.О.)

Хало Анастасія

Квятковська Крістіна

Іщенко Катерина

учениця 5-Б класу

ІІ місце  у XXIII Міжнародному конкурсі імені Петра Яцика (учитель Трибулько Л.Л.)

Спортивні перемоги 2022-2023 н.р.

07.10.2022

Змагання з футболу "Шкіряний м'яч - 2022"

7 жовтня на центральному міському стадіоні відбулися міські змагання з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч-2022" серед учнів 2008 р.н.  У змаганнях взяло участь 8 команд. Команда Новоукраїнського ліцею № 8 посіла ІІ місце.  Учень 9 класу Максим Гетьманенко та 7-Б класу Єгор Ритов  визнані кращими гравцями турніру. Вітаємо наших футболістів з перемогою!

17.03.2023

Змагання з боксу

17 березня закінчився чемпіонат області з боксу серед юніорів та юніорок 2007-2008 р.н.  1 місце у своїй  ваговій категорії зайняв  учень 8-Б класу Барбалат Роман

09-10 березня в м.Кропивницький проводилася відкрита першість КЗ ОСДЮСШОР-2 з боксу.  Учень 8-Б класу Мутвна Єгор показав гарний результат та отримав І місце.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових перемог!

Джерело інформації Дитячо - юнацька спортивна школа Новоукраїнської міської ради

29.03.2023

Турнір з шашок

29 березня у Новоукраїнській громаді відбувся турнір з шашок  у залік спортивної "Гімназіади".  Наш заклад освіти представляло троє учнів.  У загальному заліку наші спортсмени вибороли ІІІ місце.  Приємно відзначити, що в особистому заліку учениця 8-А класу Савенко Софія отримала І місце, а учень 9 класу Томашевський Олександр - ІІ місце. Вітаємо переможців та тренера команди Глущенка Олега Олександровича!

08.04.2023

Гімназіада "Волейбол"

8 квітня у Новоукраїнській ТГ відбулася гімназіада з волейболу.  У змаганнях взяли участь 5 команд. Наша команда  виявилася наймолодшою. За результатами змагань команда Новоукраїнського ліцею № 8 посіла 4 місце. Найкращим гравцем серед дівчат визнано ученицю 8-Б класу Канцер Марію.

08.04.2023

Гімназіада  "Шкіряний мяч"

21 квітня  відбулися змагання "Шкіряний м'яч" серед юнаків 2010 - 2011р.н у залік "Гімназіади".  Команда Новоукраїнського ліцею № 8 виборола І місце!!! Кращими гравцями турніру визнано учня 7А класу Ляшкова Михайла та учня 7Б класу Ритова Єгора. Пишаємося нашими спортсменами та щиро радіємо їх перемозі!

27.04.2023

Мама, тато, я - спортивна сім'я!

27 квітня  відбулися змагання міського етапу Всеукраїнського спортивно - масового заходу "Мама, тато ,я - спортивна сім"я" Маємо гарний результат. Родина учениці  3-А класу Іванової Ілони виборола lll-місце ,а родина  учениці 4-Б класу Товмаченко  Кароліни виборола  l-місце і  представлятимуть нашу громаду на обласних змаганнях. Вітаємо переможців!!!

05.05.2023

Всеукраїнська гра "Сокіл"(Джура)

(міський етап)

П'ятого травня розпочалися міські змагання  l - го етапу Всеукраїнської гри "Сокіл"(Джура)   Першими змагалися учні молодшої вікової групи. Наш заклад представляли Яровенко А., Яремейчук В., Грінченко З., Лукашевський Д., Циганенко Н. Наша команда здобула l-місце! Вітаємо наших переможців та їх тренерку Чіпляку Ларису Анатоліївну!

Дванадцятого травня аналогічні змагання відбулися для учнів старшої вікової групи. команда учнів 9-10 класів стала учасником змагань, проте здобула І місце у конкурсі "Тактична медицина". Вітаємо команду та їх тренера Глущенко Олега Олександровича!

16.05.2023

Військово-патріотична гра "Сокіл" (Джура) для молодшої вікової групи школярів  (обласний етап)

Сьогодні наш рій "Незламні" повернувся з обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької Військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура")  молодша група. В  змаганнях приймали участь 17 роїв з різних закладів освіти   Кіровоградської області. Наші "Котигорошки"  гідно представили Новоукраїнську ТГ. Маємо гарний результат!  lll-місце в "Козацьких забавах " та V-місце в загальному заліку серед 17 команд. Вітаємо команду з гарним результатом!

26.05.2023

Чемпіонат області з боксу серед юнаків 2009-2010 р.н.

25-26 травня у м. Кропивницькому.  відбувся  чемпіонат області з боксу серед юнаків 2009-2010 р.н.. Учень  8-Б класу Мутіна Єгор виборов І місце.

Призери творчих конкурсів  2022/2023 н.р.

19.05.2023

Обласний конкурс до 105-ї річниці  з дня народження В.О. Сухомлинського

Протягом квітня-травня  Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій  проводив конкурс  «Штрихи до портрету В.Сухомлинського», присвячений 105-річчю від дня народження В. Сухомлинського. Конкурс складався з двох етапів: І етап - конкурс електронних презентацій  «Мандрівка стежинкою добра» та ІІ  етап - онлайн-вікторина "Серце віддаю дітям".

Наш заклад освіти представляла учениця 9 класу Фулга Аліна. За результатами конкурсу електронних презентацій Аліна  зайняла ІІ місце, а на вікторині "Серце віддаю дітям"- І місце.  Ми щиро радіємо успіхам Аліни. Так тримати!

З електронною презентацією  про педагогічні ідеї  В.О. Сухомлинського «Творчість, як мірило життя»  можна познайомитися за посиланням