Про ліцей


З порогу школи починається великий шлях, який зветься життям, де відчуваєш свою потрібність, упевненість та реалізованість.

Новоукраїнський ліцей № 8 Новоукраїнської міської ради Кіровоградської обл.

Галузь Освіта

Код ЄДРПОУ 23681327

Керівник ЗЗСО Доценко Оксана Григорівна

Форма власності Комунальна

Кількість працівників 49

Телефон (05251)22950

Електронна пошта novoukrschool8@i.ua

Адреса Україна, Кіровоградська область, Новоукраїнський район, м.Новоукраїнка, вул. Павлівська, 14


Графік роботи установи

Понеділок – п’ятниця, 7.00 – 18.30


Години прийому адміністрації

Понеділок – п’ятниця, 8.00 – 9.00

Перерва Заклад працює без перерви. Обідня перерва для працівників забезпечується з 12.00 до 13.00 згідно графіка

Новоукраїнський ліцей № 8 Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області - це опорний заклад загальної освіти, що забезпечує реалізацію права громадян на здобуття дошкільної, повної загальної середньої освіти, що реалізується на чотирьох рівнях: дошкільна освіта, початкова освіта, базова середня освіта, профільна середня освіта.

У структурі ліцею функціонують філії, що забезпечують такі рівні освіти:

Воронівська філія (завідувач Коваленко Валентина Степанівна): дошкільна, початкова, базова середня освіта;

Захарівська філія (завідувач Вовк Лариса Павлівна): початкова, базова середня освіта;

Мар’янопільська філія (завідувач Семенова Світлана Василівна) дошкільна, початкова, базова середня освіта.

Заклад загальної середньої освіти забезпечує профільне навчання з предметів «Біологія», «Хімія», «Інформатика».

Головними завданнями опорного закладу є: створення безпечного освітнього середовища; концентрація та ефективне використання наявних ресурсів, їх спрямування на задоволення освітніх потреб здобувачів освіти; забезпечення реалізації права громадян на загальну середню освіту; виховання громадянина України; виховання шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу та інших народів і націй; формування і розвиток соціально зрілої, творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості, особистості, підготовленої до професійного самовизначення; виховання в учнів поваги до Конституції України , державних символів України, прав і свобод людини і громадянина, почуття власної гідності, відповідальності перед законом за свої дії, свідомого ставлення до обов'язків людини і громадянина; розвиток особистості учня, його здібностей і обдарувань, наукового світогляду; реалізація права учнів на вільне формування політичних і світоглядних переконань; виховання свідомого ставлення до свого здоров'я та здоров'я інших громадян як найвищої соціальної цінності, формування засад здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров'я учнів; створення умов для оволодіння системою наукових знань про природу, людину і суспільство.

Потужність опорного закладу 480 місць. На поточний час навчається 394 здобувачів освіти. В опорному закладі освітній процес забезпечують 29 педагогічних працівників. Із них спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії - 22, звання “старший учитель” мають 12 педагогів, звання “учитель-методист” – 5. Спеціалісти І кваліфікаційної категорії - 5, ІІ кваліфікаційної категорії - 2, спеціаліст - 1.

Адміністративно-господарську діяльність та обслуговування закладу здійснюють 20 працівників.

Матеріально-технічне забезпечення опорної школи дозволяє належно забезпечувати сучасні освітні вимоги. 13 навчальних класів оснащені моніторами з можливим доступом до мережі Інтернет ( зокрема функціональними є 5 мультимедійних дошок (кабінети інформатики, хімії, біології, фізики, математики), 8 SMART-екранів TV, 2 веб-камери, учнівські планшети (кабінет хімії)). 3 класи обладнані комплектами (екран + проєктор+ ком’ютер). Початкові класи НУШ (1,2,3,4 класи) забезпечені технічною комплектністю (ноутбук + принтер). Більшість кабінетів і класних кімнат відповідають типовим перелікам та вимогам освітніх програм. У школі працює їдальня, орендується приміщення під буфет. Працює бібліотека з обладнаною комп’ютерною залою, у закладі є спортивна зала. На території закладу установлено футбольне поле зі штучним покриттям, діє міський дитячий майданчик. У закладі підтримуються усі ініціативи щодо підтримання належного естетичного вигляду освітнього закладу. Оновлюється освітній простір, зони комфорту для учасників освітнього процесу.

Школа багата досягненнями, ідеями, відкриттями, пошуками. Тут навчають мислити і шукати власні шляхи досягнення результатів, відчувати відповідальність за долю народу, поважати батьків, дорожити честю і мати власну гідність.