Педагогічний колектив

У Новоукраїнському ліцеї № 8 (опорна школа) працює 29 педагогічних працівників:

Спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії: 23, із них

звання “старший учитель”-11,

звання “учитель-методист” – 5;

Спеціалісти І кваліфікаційної категорії- 4;

Спеціалісти ІІ кваліфікаційна категорія - 1;

Спеціаліст-0;

11 тарифний розряд - 1.

Бабій Олена Іванівна

Учитель початкових класів

Учитель вищої категорії, старший вчитель

Переможець районного конкурсу "Класний керівник 2007 року"в номінації "Початкові класи"

Лауреат (районного) І туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2014" у номінації "Початкові класи"

Лауреат районної премії імені Василя Сухомлинського 2016р.

Лауреат районного конкурсу "Учитель року - 2020" в номінації "Початкові класи" (3 місце)

У 2021 занесена на міську Дошку пошани "Гордість Новоукраїнської громади".

Варанова Ліна Володимирівна

Учитель початкових класів

Учитель вищої категорії

Переможець районного конкурсу "Кращий працівник психологічної служби", номінація "Практичний психолог", 2010 р.

Жосан Ольга Анатоліївна

Учитель початкових класів

Учитель вищої категорії

Лауреат (районного) Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2010" у номінації "Початкові класи" (ІІ місце)

Лунгол Ірина Володимирівна

Учитель початкових класів

Учитель вищої категорії

Маркушева Ірина Олегівна

Учитель початкових класів

Учитель І категорії

Переможець районного конкурсу молодих учителів "ШАНС", 2014 р.

Савченко Світлана Миколаївна

Учитель початкових класів

Учитель вищої категорії, старший вчитель

Учасник III - го Всеукраїнського конкурсу "Творчий вчитель - обдарований учень" в номінації "Навчально - виховні проєкти навчального закладу", 2014 р.

Шевченко Тамара Олексіївна

Учитель початкових класів

Учитель вищої категорії, старший вчитель

Лауреат районного конкурсу "Класний керівник року ХХІ століття" 2001р.

Нагороджена Почесною грамотою МОіНУ

У 2017 році занесена на районну Дошку пошани

Шевченко Яна Григорівна

Учитель початкових класів

Учитель ІІ категорії

Учасниця районного конкурсу молодих учителів "ШАНС", 2016 р. (ІІ місце)

Нікітченко Людмила Іванівна

Учитель української мови та літератури

Учитель вищої категорії, учитель-методист


Переможець (3 місце) Всеукраїнського конкурсу «Краса і сила мистецтва слова» у номінації «Урок літератури – це витвір мистецтва» (2012 -2013н.р.).

Переможець (2 місце) Всеукраїнського конкурсу до 200 – річчя з дня народження Кобзаря у номінації «Вивчення творчості Т. Шевченка»

Переможець першого обласного конкурсу дослідницьких робіт «Шевченко – явище незбагненне» в номінації «Компаративний простір творчої спадщини Т, Г. Шевченка». Збірник матеріалів дослідницьких робіт конкурсу «Шевченко – явище незбагненне». –Кіровоград, 2014.

Призер (3 місце) Всеукраїнського конкурсу «Краса і сила мистецтва слова» у номінації «Урок літератури – це витвір мистецтва».

Лауреат районного конкурсу «Класний керівник: крок у ХХІ століття», 2004.

Переможець районного конкурсу «Учитель року», 2007

Лауреат обласного конкурсу "Педагогічна блогосфера", 2015

Голова ММО вчителів української мови і літератури

У 2020р.занесена на міську Дошку пошани "Гордість Новоукраїнської громади"

Має авторську методична розробку «Формування цілісного уявлення про тему (предмет вивчення). Інформаційні паспорти навчальних тем з української літератури. 5 клас», яка схвалена на засіданні науково-методичної ради КОІППО ім. В.Сухомлинського, протокол N1 від 11лютого 2020року.

Трибулько Людмила Леонідівна

Учитель української мови та літератури

Учитель вищої категорії, старший вчитель

Переможець районного етапу конкурсу "Учитель року. Українська мова та література", 2008

Дейкун Тетяна Вікторівна

Учитель зарубіжної літератури

Учитель вищої категорії, старший вчитель

Лауреат районного етапу конкурсу "Учитель року-2007"в номінації "Зарубіжна література"

У 2019 року занесена на міську Дошку пошани "Гордість Новоукраїнської громади".

Третяк Наталія ОЛександрівна

Учитель англійської мови вищої категорії, старший учитель

Учасник міжнародного семінару для учителів у м.Ліберець (Чехія) (2003р.)

Підготувала переможницю Міжнародного конкурсу "HMC Project" (2014р.)

Лауреат міської премії імені Василя Сухомлинського (2019р.)

Голова міського методичного об'єднання учителів іноземних мов

Яковлєва тетяна вікторівна

Учитель іноземної мови (англійська)

Учитель І категорії

Руденко Лілія Василівна

Учитель історії

Учитель вищої категорія, старший вчитель

Нагороджена Грамотою МОН

Переможець кількох фахових конкурсів районного рівня

Поповкін Сергій Володимирович

Учитель мистецтва

Учитель вищої категорії, старший вчитель

Лауреат районного етапу конкурсу "Учитель року" у номінації "Музичне мистецтво"

Коваленко Людмила Валеріївна

Учитель математики

Учитель вищої категорії, старший вчитель

Голова ММО вчителів математики

Хомутенко Людмила Миколаївна

Учитель математики

Учитель вищої категорії


Таровик Ольга Іванівна

Учитель математики та інформатики

Учитель вищої категорії, вчитель-методист

Переможець районного конкурсу "Класний керівник року", 2007 р.

Переможець районного конкурсу "Учитель року" у номінації "Інформатика", 2008 рік

Лауреат районної премії імені В. О. Сухомлинського, 2015 р.

Голова ММО вчителів інформатики

Має методичну розробку "Хмарні технології у навчально-виховному процесі", 2015 р.

Жуков Павло Олександрович

Учитель фізики, інформатики та астрономії, учитель вищої категорії

Лауреат районного етапу конкурсу "Учитель року. Фізика" (2004 р. та 2012 р.)

Соколенко Єлизавета Михайлівна

Учитель біології

Учитель вищої категорії, учитель методист

Нагороджена Грамотою МОН 2002 р.

Лауреат (районного) І туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2007" у номінації "Біологія"

Лауреат районного конкурсу "Кращий керівник гуртка -2009" у номінації "Еколого -краєзнавчий напрямок"

Лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу методичних моделей виховного процесу в освітніх закладах в номінації " Вчитель загальноосвітнього закладу" "Виховати особистіть" ІІ Місце 2010 р.

Лауреат районного конкурсу "Класний керівник 2012 року" у номінації "Класні керівники 5- 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів"

Переможець (районного) І туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2017" у номінації "Біологія"

Лауреат (обласного) ІІ туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2017" у номінації "Біологія"

Лауреат міськоїї премії імені Василя Сухомлинського 2018р.

Тірон Сергій Геннадійович

Учитель І категорії

Лауреат обласної профспілкової премії ім. І.Г.Ткаченка

Переможець районного та фіналіст обласного етапів всеукраїнського конкурсу "Учитель року. Географія"(2019р.)

Глущенко Олег Олександрович

Учитель фізичної культури

Учитель вищої категорії, старший вчитель

У 2019 році отримав Подяку від Міністерства освіти і науки України (Міністр: Л.М.Гриневич м.Київ)

Мишаков Сергій Георгійович

Учитель фізичної культури

Має 11 тарифний розряд

Онищенко Світлана Петрівна

Педагог-організатор

Учитель вищої категорії

Призер VII Всеукраїнського конкурсу "Моральний вчинок". Національно-патріотичний проект " Україною в серці", 2017 рік.


Закерничний Денис Григорович

Практичний психолог

Соціальний педагог