Методична діяльність 
Інструментарії формувального оцінювання 

Освітні технології 

Освітні технології.pdf

Організація дистанційного навчання

metodichni recomendazii-dustanciyna osvita-2020.pdf

Навчально-методична скарбниця. НУШ 5-6 класи

У 2022/2023 навчальному році освітня реформа «Нова українська школа» продовжить активно впроваджуватися у базовій школі. За новим Державним стандартом базової середньої освіти почнуть працювати учні 5-х класів усіх закладів загальної середньої освіти України.

  Для допомоги педагогічним працівникам у підготовці до навчання п’ятикласників Інститутом модернізації змісту освіти підготовлено ресурс «Навчально-методична скарбниця. НУШ 5-6 класи» де усі навчальні та навчально-методичні матеріали розподілені за освітніми галузями Державного стандарту базової середньої освіти та відповідно до модельних навчальних програм.

Увесь запропонований контент пройшов комплексну експертизу та рекомендований/схвалений для впровадження в освітньому процесі закладів загальної середньої освіти.

  Наразі ресурс «Навчально-методична скарбниця. НУШ 5-6 класи» містить модельні навчальні програми, підручники і посібники для 5 класу закладів загальної середньої освіти, але він поступово наповнюватиметься новими компонентами для 5-х і 6-х класів після надання їм відповідних грифів Міністерства освіти і науки України.

Путівник для вителів 5-6 класів НУШ.pdf

Звіт роботи динамічних гркп у 2021-2022 н.р. 

Методична гуртківка.pptx

Звіт роботи динамічних гркп у 2022-2023 н.р. 

Результати професійного зростання 2022-2023 ліцею 8.pptx
Банк навчальних занять STEAM.pptx

Звіт роботи динамічних гркп у 2023-2024 н.р. 

лепбук.pptx