Призери олімпіад та конкурсів 2021-2022 н.р.

Призери обласних предметних олімпіад та конкурсів 2021-2022 н.р.

Москвяк Оксана

Учениця 10 класу

Отримала диплом І ступеня на обласній олімпіаді з біології (учитель Соколенко Є.М.)

Отримала диплом І ступеня на обласній олімпіаді з хімії (учитель Жукова О.В.)

Діденко Дар'я

Учениця 8А класу

Отримала диплом ІІ ступеня на обласній олімпіаді з історії (учитель Руденко Л.В.)

Переможець обласного етапу мовно-літературного конкурсу ім Т.Шевченка (учитель Трибулько Л.Л.)

Москвяк Олег

Учень 11 класу.

Отримав диплом ІІІ ступеня на обласній олімпіаді з історії (учитель Руденко Л.В.)

Ватульов Павло

Учень 8 Б класу.

Отримав диплом ІІІ ступеня на обласній олімпіаді з хімії (учитель Жукова О.В.)


Призери міських предметних олімпіад та конкурсів 2021-2022 н.р.

Діденко Дар'я

Учениця 8А класу

Отримала диплом І ступеня на олімпіаді з історії (учитель Руденко Л.В.)

Диплом І ступеня у мовно-літературному конкурсі ім. Т.Г. Шевченко (учитель Трибулько Л.Л.)

Диплом І ступеня у конкурсі імені Петра Яцика (учитель Трибулько Л.Л.)

Диплом І ступеня на олімпіаді з географії (учитель Тірон С.Г.)

Диплом І ступеня на олімпіаді з хімії (учитель Жукова О.В.)

Диплом І ступеня на олімпіаді з математики (учитель Коваленко Л.В.)

Диплом ІІ ступеня на олімпіаді з української мови та літератури (учитель Трибулько Л.Л.)

Диплом ІІ ступеня на олімпіаді з англійської мови (учитель Третяк Н.О.)

Диплом ІІ ступеня на олімпіаді з трудового навчання (учитель Онищенко С.П.)

Москвяк Оксана

Учениця 10 класу

Отримала диплом І ступеня на олімпіаді з біології (учитель Соколенко Є.М.)

Диплом І ступеня на олімпіаді з хімії (учитель Жукова О.В.)

Диплом І ступеня на олімпіаді з географії (учитель Тірон С.Г.)

Диплом І ступеня з екології (учитель Соколенко Є.М.)

Диплом ІІ спупеня на олімпіаді з української мови та літератури (учитель Нікітченко Л.І.)

Диплом ІІ ступеня у конкурсі імені Петра Яцика (учитель Нікітченко Л.І.)

Диплом ІІ ступеня на олімпіаді з англійської мови (учитель Третяк Н.О.)

Савенко Софія

Учениця 7А класу

Диплом І ступеня на олімпіаді з хімії (учитель Більченко О.О.)

Диплом І ступеня на олімпіаді з математики (учитель Таровик О.І.)

Отримала диплом ІІ ступеня на олімпіаді з фізики (учитель Жуков П.О.)

Диплом ІІІ ступеня у конкурсі імені Петра Яцика (учитель Трибулько Л.Л.)

Кузьменко Євген

Учень 8 Б класу

Отримав диплом І ступеня на олімпіаді з біології (учитель Соколенко Є.М.)

Диплом ІІ ступеня на олімпіаді з математики (учитель Коваленко Л.В.)

Диплом ІІ ступеня на олімпіаді з інформаційних технологій (учитель Таровик О.І.)

Диплом ІІІ ступеня на олімпіаді з географії (учитель Тірон С.Г.)

Пильщик Антоніна

Учениця 11 класу

Отримала диплом ІІ ступеня на олімпіаді з біології (учитель Соколенко Є.М.)

Диплом ІІ ступеня на олімпіаді з екології (учитель Соколенко Є.М.)

Диплом ІІІ ступеня на олімпіаді з хімії (учитель Жукова О.В.)


Пиндик Кирил

Учень 8 Б класу.

Диплом І ступеня на олімпіаді з інформаційних технологій (учитель Таровик О.І.)

Отримав диплом ІІ ступеня на міській олімпіаді з хімії (учитель Жукова О.В.

Борисов Артем

Учень 7А класу

Отримав диплом І ступеня на олімпіаді з фізики (учитель Жуков П.О.)

Диплом ІІ ступеня на олімпіаді з математики (учитель Таровик О.І.)

Гутинська Дар'я

Учениця 8 А класу

Отримала диплом І ступеня на олімпіаді з біології (учитель Соколенко Є.М.)

Диплом ІІІ ступеня на олімпіаді з англійської мови (учитель Третяк Н.О.)

Ватульов Павло

Учень 8 Б класу.

Отримав диплом І ступеня на міській олімпіаді з хімії (учитель Жукова О.В.)

Диплом ІІІ ступеня на олімпіаді з географії (учитель Тірон С.Г.)

Діденко Діана

Учениця 5 Б класу

Диплом І ступеня у конкурсі імені Петра Яцика (учитель Доценко О.Г.)


Москвяк Олег

Учень 11 класу.

Отримав диплом І ступеня на міській олімпіаді з історії (учитель Руденко Л.В.)


Гучек Дар'я

Учениця 11 класу.

Отримала диплом ІІ ступеня на міській олімпіаді з географії (учитель Тірон С.Г.)

Диплом ІІІ ступеня на олімпіаді з математики (учитель Коваленко Л.В.)

Бубнов Святослав

Учень 11 класу.

Отримав диплом ІІ ступеня на міській олімпіаді з географії (учитель Тірон С.Г.)

Гордієнко Денис

Учень7 А класу

Отримав диплом ІІ ступеня на олімпіаді з хімії (учитель Більченко О.О.)

Фулга Іван

Учень 8 Б класу

Отримав диплом ІІ ступеня на олімпіаді з біології (учитель Соколенко Є.М.)

Пермінова Оксана

Учениця 10 класу

Отримала диплом ІІ ступеня на олімпіаді з хімії (учитель Жукова О.В. )

Ковальчук Єгор

Учень 10 класу

Отримав диплом ІІІ ступеня на олімпіаді з хімії (учитель Жукова О.В. )

Сенюра Максим

Учень 9 Б класу

Отримала диплом ІІІ ступеня на олімпіаді з хімії (учитель Жукова О.В. )

Москвяк Олеся

Учениця 11 класу.

Диплом ІІІ ступеня у мовно-літературному конкурсі ім. Т.Г. Шевченко (учитель Трибулько Л.Л.)

Добровольська Поліна

Учениця 9А класу

Отримала диплом ІІІ ступеня на олімпіаді з біології (учитель Соколенко Є.М.)

Нероба В'ячеслав

Учень 10 класу

Отримав диплом ІІІ ступеня на олімпіаді з інформатики (учитель Таровик О.І.)

Спортивні перемоги 2021/2022 н.р.

27.05.2022

Стрітбол "Єднаймося за Україну!"

27.05.2022 року У Новоукраїнській громаді відбувся відкритий турнір з стрітболу «Єднаймося за Україну!». У змаганнях серед молоді взяло участь 6 команд. Новоукраїнський ліцей № 8 представляла команда «Байрактар» у складі: Жорняка Антонія, Журова Антона, Пиндика Кіріла, Ігнатьєва Максима. Юнаки показали вправну гру, хорошу фізичну підготовку та зайняли ІІІ місце. Вітаємо команду з перемогою!


Змагання з футболу у 2021-2022 н.р.

Команда Новоукраїнського ліцею № 8 зайняла ІІІ місце у змаганнях першості ДЮСШ Новоукраїнської міської ради з футболу присвячених Дню фізичної культури і спорту.

Команда Новоукраїнського ліцею № 8 зайняла ІІ місце у змаганнях з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч - 2021" серед учнів 2009 р.н. Кращими гравцями визнано учнів 6 -а класу Кирилюка Владислава та Ляшкова Михайла

Команда Новоукраїнського ліцею № 8 зайняла ІІІ місце у Першості міста Новоукраїнки з футболу серед збірних команд учнів середньої освіти.

27.12.2021

Змагання з шашок

У грудні відбулися міські змагання з шашок. Вітаємо Савенко Софію, ученицю 7А класу, за зайняте І місцн та Томашевського Олександра, учня 8А класу, за зайняте ІІ місце

Carousel imageCarousel image

04.12.2021

Змагання до Дня збройних сил України

Команда юнаків здобула ІІІ місце на змаганнях із загальної фізичної підготовки . Артем Дейкун показав кращий результат у віджиманні на брусах (41 раз). Так тримати!

02.12.2021

Змагання з волейболу

Команда дівчаток 7-9 класів Новоукраїнського ліцею № 8 здобула третє місце на міських змаганнях з волейболу. . Вітаємо наших спортсменів!

28.11.2021

Фізкультурно-оздоровчі змагання "Cool games"

Команда Новоукраїнського ліцею № 8 здобула перше місце серед 7 команд на фізкультурно-оздоровчий змаганнях "Cool games". Вітаємо наших спортсменів!

Призери творчих конкурсів 2021/2022 н.р.

Дар'я Діденко, учениця 8А класу, отримала ІІ місце у "Солодкому літературному конкурсі" за оповідання "Солодке Різдво". Організатор конкурсу портал Експеримент.

Рябоштан Аліна, учениця 6А класу, отримала І місце на міжнародному конкурсі талантів "СМАЙЛ ФЕСТ" у напрямку "Образотворче мистецтво" Онлайн-конкурс проходив під назвою "Різдвяна Україна"