Досягнення педагогічних працівників  

Вітаємо лауреата міської премії 

імені Василя  Сухомлинського 

ТІРОНА СЕРГІЯ ГЕННАДІЙОВИЧА! 

28.09.2023

28 вересня  2023 року з нагоди 105 річниці від дня народження В.О.Сухомлинського  та Дня працівника освіти у Новоукраїнській громаді відзначили  кращих вчителів. Почесну премію імені Василя Сухомлинського отримав учиель географії нашого ліцею Тірон Сергій Геннадійович.  

Сергій Геннадійович -  вчитель, який не сидить на місці сам, і є рушійною силою для інших!  Вчитель, який змусить мислити, аналізувати, діяти,  розвиватися кожну дитину!  Вчитель, який зрозуміє, підтримає, допоможе! Сергія  Геннадійовичя люблять діти, поважають батьки та вчителі.  Ми вітаємо колегу із заслуженою нагородою і бажаємо не зупинятися на досягнутому! 

За безкорисне служіння Батьківщині

06.10.2022

6 жовтня, з нагоди професійного свята,   Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний відзначив колектив Новоукраїнського ліцею № 8   за волонтерську діяльність та за те, що перших днів війни допомагали  нашим воїнам наближати Перемогу. 

Вітаємо команду "СкІФ"

20.11.2021

Команда педагогічних працівників Новоукраїнського ліцею № 8 у складі: Мошнягул Оксана Іванівна - капітан команди, Руденко Лілія Василівна, Таровик Ольга Іванівна та Онищенко Світлана Петрівна,  зайняла ІІ місце у змаганнях на Кубок м. Новоукраїнка з брейн-рингу серед команд  дорослих гравців.  Так тримати! 

Вітаємо лауреата міської премії 

імені Василя  Сухомлинського 

Доценко Оксану Григорівну!

29.09.2021

Почесну премію імені Василя Сухомлинського отримують ті педагоги, які своє серце віддають дітям.  Оксана  Григорівна  - це не просто директорка ліцею, вчителька української мови та літератури, а людина з великим серцем і доброю душею. Вона прикладає всі зусилля, аби в її закладі освіти кожен почував себе комфортно і затишно.  Її любов до своєї справи відчувається у кожному  вчинку, у кожному  слові. Оксано Григорівно, ми щиро радіємо Вашій нагороді і пишаємося, що маємо такого керівника!

Вітаємо Бабій Олену Іванівну з отриманням диплома про занесення на міську Дошку Пошани  

«Гордість Новоукраїнської громади»! 

23.08.2021

Олена Іванівна все своє життя присвятила школі. Для неї кожен її клас – це родина, якій вона віддає свою любов, піклування і частинку свого серця. І не важливо скільки років її вихованцям, вони завжди залишаються її дітьми. 

Ми щиро радіємо за Олену Іванівну  і бажаємо їй міцного здоров’я.