Новоукраїнський ліцей №8 Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області

Новини 2022-2023 н.р.

Звіт Керівника 2023.pptx

Звіт директора Новоукраїнського ліцею № 8

Новоукраїнської міської ради Кіровоградської обл. Доценко О. Г. перед громадськістю та педагогічним колективом

про діяльність керівника та результативність роботи закладу освіти за 2022-2023 н.р.


Звіт можна переглянути за посиланням 

САМООЦІНЮВАННЯ за 2022 -2023 н. р. освітніх і управлінських процесів та внутрішньої системи забезпечення якості освіти у Новоукраїнському ліцеї № 8

 

Самооцінювання освітніх і управлінських процесів та внутрішньої системи забезпечення якості освіти у Новоукраїнському ліцеї № 8 

за 2022 -2023 н. р.


 

Список учнів, які зараховані до 1 класу 2023/2024 н.р.


Наказ про зарахування до складу учнів 1-х класів  2023-2024 н.р 

30.06.2023  

ВИПУСК 2023

Прощання зі школою – це сумна і водночас радісна мить. Позаду залишаються шкільні будні, улюблені предмети, вірні друзі, рідні вчителі, попереду ж чекають нові знайомства, захопливі пригоди, цікаві відкриття і дорослі клопоти…
Цьогоріч Новоукраїнський ліцей № 8 випустив 17 енергійних, розумних та креативних одинадцятикласників.  Ми бажаємо вам успіху, дорогі випускники! Нехай кожен із вас знайде свій шлях у житті. Пишаємося вами і завжди чекаємо у школі.

09.06.2023  

Вітання випускникам 9-х класів!

Шановні наші випускники! Вітаємо з закінченням 9-го класу. Багато хто з вас продовжать навчання у нашому ліцеї. А тим, хто вирішив почати нове, самостійне життя, ми хочемо побажати легкого подолання перешкод на шляху до наміченої мети. Нехай сьогоднішній день буде успішним стартом дорослого життя. Удачі вам, дорогі наші учні! 

29.05.2023  

Останній дзвоник  - 2023

Вітаємо із закінченням навчального року! Бажаємо усім школярам гарного відпочинку та яскравих вражень,  учителям – творчого завзяття, батькам – терпимості, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети! 

29.05.2023  

Ми молимось у центрі України за мир, за перемогу, за життя! 


Учні Новоукраїнського ліцею № 8 підтримали благодійну акцію  "Об'єднані у центрі України".  Ми вдячні нашим славним воїнам за кожен прожитий день, за можливість навчати і навчатись, розвивати і розвиватись. 

25.05.2023  

Прощавай, Букварику!

Не таємниця, що найбільше найрізноманітнішої, найновішої, найцікавішої і найпотрібнішої інформації дитина отримує саме в перший рік свого навчання у школі. Особливе значення має Букварик.  

Сьогодні учні 1 класу попрощалися із своїм першим і головним підручником – Буквариком. Свято відбулося в нетрадиційні формі - у вигляді квест-гри. 

24.05.2023  

Результати голосування на виборах голови учнівського самоврядування  

У зв’язку із здобуттям повної загальної середньої освіти у 2023 році Третяк Мар’яна склала повноваження голови учнівського самоврядування.  

З результатами роботи Мар'яни на посаді голови учнівського самоврядування можна познайомитися за посиланням. 

Прозоро і демократично відбулися вибори голови учнівського самоврядування у травні 2023 року за представленими програмами кандидатів. За результатами онлайн голосування учнівський парламент очолила учениця 8-А класу Савенко Софія

23.05.2023  

VII глобальний тиждень безпеки дорожнього руху 

З 15 по 22 травня в Новоукраїнському ліцеї8 відбувся 7 глобальний тиждень безпеки дорожнього руху.  Вся робота впродовж тижня була спрямована на підвищення поінформованості учасників навчального процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.

Під час проведення  заходів здобувачі освіти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення, мову, пам’ять, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків

22.05.2023  

Увага! Увага! Увага! 

Розпочинаються вибори голови учнівського самоврядування 

Якщо ви є учнем Новоукраїнського ліцею № 8, маєте активну громадську позицію і вболіваєте за розвиток нашого закладу, тоді візьміть участь у виборах Голови учнівського самоврядування. Для цього заповніть анкету 

19.05.2023  

Обласний конкурс до 105-ї річниці  з дня народження В.О. Сухомлинського 

Протягом квітня-травня  Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій  проводив конкурс  «Штрихи до портрету В.Сухомлинського», присвячений 105-річчю від дня народження В. Сухомлинського. Конкурс складався з двох етапів: І етап - конкурс електронних презентацій  «Мандрівка стежинкою добра» та ІІ  етап - онлайн-вікторина "Серце віддаю дітям".   

Наш заклад освіти представляла учениця 9 класу Фулга Аліна. За результатами конкурсу електронних презентацій Аліна  зайняла ІІ місце, а на вікторині  "Серце віддаю дітям" - І місце.  Ми щиро радіємо успіхам Аліни. Так тримати! 

З електронною презентацією  про педагогічні ідеї  В.О. Сухомлинського «Творчість, як мірило життя»  можна познайомитися за посиланням 

18.05.2023  

Тиждень правил дорожнього руху 

У Новоукраїнському ліцеї пройшов тиждень правил дорожнього руху. Діти переглядали мультфільми з даного питання, брали участь у практичних заняттях, обговорювали та складали правила для пішохода, визначали безпечний шлях до школи.  Старшокласники розглянули правила дорожнього руху для мототранспорта. 


18.05.2023  

День вишиванки

Щорічно в травні в Україні відзначають Всесвітній день вишиванки.  День вишиванки - молоде свято. Відзначати його почали лише в 2006 році

Українська вишиванка - не просто святковий одяг. Споконвіку сорочка, вишита дружиною або мамою, вважалася потужним оберегом від нещасть: кожен стібок зберігав у собі любов і тепло душі.  У кожному регіоні України є свої традиції вишивання і символізм орнаментів, але незмінно лише одне: вишиванка - це частина генетичного коду українця.  


16.05.2023  

Військово-патріотична гра "Сокіл" (Джура) для молодшої вікової групи школярів  (обласний етап)

Сьогодні наш рій "Незламні" повернувся з обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької Військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура")  молодша група. В  змаганнях приймали участь 17 роїв з різних закладів освіти   Кіровоградської області. Наші "Котигорошки"  гідно представили Новоукраїнську ТГ. Маємо гарний результат!  lll-місце в "Козацьких забавах " та V-місце в загальному заліку серед 17 команд. Вітаємо команду з гарним результатом! 


15.05.2023  

Зустріч з представниками Нової української поліції

15 травня в 9 класі відбувся незвичайний урок правознавства. До нас завітали представники поліції, які розповіли про головні завдання, структуру права та обов'язки Нової української поліції. Діти занурились в цікаву розповідь про будні кримінальної поліції. Дізналися в яких навчальних закладах можна отримати професію поліцейського. 


15.05.2023  

15 травня - міжнародний день сім'ї

Сім'я - це найдорожче, що є в житті, особливо зараз, в нелегкий воєнний час. День сім'ї - хороший привід зустрітися з рідними, а якщо немає такої можливості, то зателефонувати їм і сказати кілька теплих слів, подякувати за все світле і хороше, що вони подарували нам. 

Родину вашу у святковий час

Ми хочем щирим серцем привітати.

Нехай добро іде у вашу хату,

А все недобре оминає вас.

12.05.2023  

Військово-патріотична гра "Сокіл" (Джура) для старшої вікової групи школярів 

12 травня відбувся І етап (міський) військово-патріотичної гри "Сокіл"(Джура) для учнв старшої вікової групи. Наш заклад представляли учні 9-10 класів. Команда стала учасником змагань, проте зайняла І місце у  конкурсі "Тактична медицина"  Вітаємо команду та їх тренера Глущенко Олега Олександровича! 

11.05.2023  

УВАГА! Вибори  Голови учнівського парламенту! 

У Новоукраїнському ліцеї № 8 розпочалася передвиборча кампанія на Голову учнівського самоврядування.

До вашої уваги кандидати на посаду Голови учнівського самоврядування: Борисов Артем (учень 8А класу), Заволока Ангеліна (учениця 8-Б класу), Коваль Марія (учениця 7-А класу), Савенко Софія (учениця 8-А класу). 

Вибори відбудуться з 22 травня по 25 травня 2023 року в режимі онлайн. 

Кожен голос є важливим!

Звернення учня 8-А класу Борисова Артема

Звернення учениці 8-Б класу Заволоки Ангеліни

Звернення учениці 7-А класу  Коваль Марії

Звернення учениці 8-А класу Савенко Софіі 

09.05.2023  

 9 травня — День Європи

 Відповідно до указу президента В.О. Зеленського, починаючи з 2023 року, щороку 9 травня в Україні святкуватимуть День Європи замість Дня перемоги. Саме в цей день ми будемо   вшановувати нашу історичну єдність — єдність усіх європейців, які знищили нацизм та переможуть рашизм.

«Це буде День Європи, яка допомагає нам боротися за всіма напрямками: на полі бою зброєю, на дипломатичній передовій — рішучістю, проти ракетного терору та зимового блекауту, в економіці та на юридичному фронті. Це буде День Європи — нашої союзниці, яка ніколи не називає Україну „вигаданим“ чи „штучним“ утворенням. І яка дає нам свою зброю, щоб ми могли захистити себе та її - нашу Європу. Сьогодні єдність на нашому континенті наближає нас до відзначення першого дня нашого миру. І правильно буде разом з усією вільною Європою відзначати День Європи. », — зазначив Зеленський.  

Вічна памʼять усім загиблим у Другій світовій війні! Слава кожному і кожній, хто бився проти нацизму та переміг! Слава всім нашим героям різних часів, яким ми однаково завдячуємо нашим життям!

08.05.2023  

Увага! Планове навчання з охорони праці 

Навчання і перевірка знань з питань охорони праці посадових осіб відбувається під час прийняття на роботу і періодично один раз на три роки.

Інформацію про навчання можна переглянути за посиланням (программа навчання, графік навчання, лекції, презентації) 

Навчання з охорони праці, безпеки життєдіяльності для працівників закладу проводимо у змішаному форматі (онлайн/дистанційно) відповідно графіку.

Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/tjd-jict-rte


08.05.2023  

 8 травня — День пам’яті й перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939−1945 років

 8 травня 1945 року набув чинності Акт про капітуляцію Німеччини, підписаний напередодні — 7 травня о 2:41 ночі за центральноєвропейським часом у французькому місті Реймс. Відтоді саме 8 травня у світі відзначають як День Перемоги в Європі (V Day), адже капітуляція Німеччини поклала край війні на континенті.

А з 2005 року світ відзначає 8−9 травня ще і як Дні пам’яті та примирення — на знак данини пам’яті всім жертвам Другої світової війни.

Україна долучилася до цієї традиції в 2015 році, коли тодішній президент Петро Порошенко підписав відповідний указ.

«Ми ніколи не забудемо внесок українського народу у перемогу над нацизмом. І нікому не дамо стерти роль українців у цій перемозі, наших людей того покоління, про яке зберігаємо пам’ять майже в кожній нашій родині», — сказав президент В. Зеленський. Саме тому він подав до Верховної Ради України законопроект, яким пропонується встановити 8 травня Днем пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939−1945 років.

05.05.2023  

 Всеукраїнська гра "Сокіл"(Джура)  

 П'ятого травня розпочалися міські змагання  l - го етапу Всеукраїнської гри "Сокіл".  Першими змагалися учні молодшої вікової групи. Наш заклад представляли Яровенко А., Яремейчук В., Грінченко З., Лукашевський Д., Циганенко Н. Наша команда здобула l-місце! Вітаємо наших переможців та їх тренерку Чіпляку Ларису Анатоліївну! 

03.05.2023  

STEM-тиждень

З 24 квітня по 31 квітня в Новоукраїнському ліцеї № 8 вже традиційно проходив STEM-тиждень. В цьому році учні 9 – 11 класів працювали над темою «Подорож нитки».

Розпочався STEM-тиждень з дослідження волокна учнями 9 класу. Діти розглядали зразки тканин, хімічним шляхом визначали природу речовини, з якої складається дана тканина. Описували переваги та недоліки кожної виданої тканини та пропонували вироби, які б вони пошила з даного полотна.

На уроці інформатики учні 9 класу дослідили історію постільної білизни (до речі, вам відомо, що батьківщиною постільної білизни вважається Єгипет. Саме там створювали лляну тканину з якої надалі шили простирадла, а руки майстринь прикрашали ці простирадла різною вишивкою), а також використовуючи можливості 3-D редактора Blender створювали власні моделі постільної білизни, працюючи з текстурою, кольорами, а також створюючи анімацію, яка демонструє етапи створення та роботи з об’єктами. Учні мали можливість дослідити та порівняти 3-D редактори Blender та Tinkercad. Найкращі моделі чекає 3-D принтер.

На уроці геометрії учні 9 класу працювали над дослідженням "Геометрія у вишиванці" (кожен створював вишиваночку для себе).  І етап дослідження - виготовлення викрійки сорочки за зразком, який збільшували, використовуючи властивості перетворення подібності. ІІ етап – оздоблення орнаментом, використовуючи властивості центральної та осьової симетрії, поворот, паралельне перенесення. Висновок: геометрія - повсюди!

На уроці технологій учні 11 класу працювали над темою «Мій власний стиль одягу». Діти дослідили різні стилі одягу, проаналізували характерні ознаки популярних стилів та види тканин, які здебільшого використовують для досягнення певного вигляду та стилю. Провели дослідження про власний стиль (тканини, фактури, кольори в одязі) та презентували його на уроці.

А чи знаєте ви, як відбувалася еволюція моди? Відповідь на це питання шукали на уроці історії учні 9 класу. Вони провели дослідження на тему "Еволюція моди ХХ ст. від натуральних до штучних тканин". Результат дослідження: постер про тканини, моду, презентації учнів.


Народні ремесла є невід’ємною частиною культури та побуту традиційного українського суспільства. З одного боку вони пов’язані із господарством та освоєнням природних ресурсів, а з іншого – є частиною духовної культури народу, оскільки відображають творчість та знання народу. Ремесло, тобто дрібне виробництво ручним способом, слугувало для задоволення особистих побутових потреб, на замовлення чи продаж. Географічне розташування України, її природні багатства сприяли розвитку великої кількості ремесел та художніх промислів. Тому перед учнями постало завдання:  дослідити географічні аспекти розвитку Народних промислів України на прикладі обробки тканин.  Для реалізації даного проєкту окремим учням 9 класу поставлено завдання дослідити особливості розвитку Народних промислів України (Обробка та оздоблення тканин) та представити отримані результати у вигляді презентацій та представити перед учнями класу.

Для реалізації завдань були обрані наступні теми:

• Ткацтво в Україні;

• Килимарство;

• Українська вишивка;

• Декоративний розпис тканин.

STEM - це можливість поглянути на звичайні речі з іншого боку, проявивши винахідливість, креативність, творчість.

27.04.2023  

Мама, тато, я - спортивна сім'я

Сьогодні відбулися змагання міського етапу Всеукраїнського спортивно - масового заходу "Мама, тато ,я - спортивна сім'я" Маємо гарний результат. Родина учениці  3-А класу Іванової Ілони виборола lll-місце , а родина  учениці 4-Б класу Товмаченко  Кароліни виборола  l-місце і  представлятимуть нашу громаду на обласних змаганнях. Вітаємо переможців!!!

26.04.2023  

Залишиться у пам’яті у нас, як вічна рана, цей страшний Чорнобиль 

Пам’ять повертає нас в той далекий, насичений болем і стражданнями тисячі людей, квітень 1986р. З цієї пори почався новий відлік життя не тільки України, а й інших держав світу, на території яких вітер заніс смертельно небезпечно радіацію. Ми пам’ятаємо І розповідаємо молодим поколінням, щоб не забували якою страшною ціною ліквідовувалися це лихо.  

26 квітня  в Україні відзначають 37-му річницю аварії на Чорнобильській АЕС.  Для учнів закладу освіти були проведені  тематичні години спілкування, уроки пам'яті, інформаційні хвилинки,  вікторини, бібліотечний урок, віртуальні тури у музей Чорнобиля, організовано виставку  «Залишиться у пам’яті у нас, як вічна рана, цей страшний Чорнобиль». 

26.04.2023  

Попередження правопорушень у підлітковому середовищі 

Дієвим інструментом попередження правопорушень у підлітковому середовищі є проведення профілактичних бесід з здобувачами освіти. 6 квітня до нашого закладу завітала старший інспектор ювенальної превенції Ляшенко Ольга Валеріївна. З метою правового виховання дітей були проведенні бесіди з учнями 5-6 х класів на тему: «Як не стати жертвою правопорушення?» Під час розмови була звернена увага на правила поведінки в школі, права та обов'язки дитини, а також що таке булінг та як не допустити вчинення цього негативного явища в учнівському середовищі. Учні з великим зацікавленням слухали розповіді, задавали запитання на теми, які їх особливо зацікавили

24.04.2023  

Помічай, упізнавай, поводься безпечно! 

У Новоукраїнському ліцеї №8 пройшов  тижня знань з безпеки життєдіяльності,  з цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, дій у надзвичайних ситуаціях.   

Діти - особлива група ризику, адже їхня цікавість чи неуважність можуть коштувати їм життя. Тому зараз надзвичайно важливо навчати дітей правил мінної безпеки, правил поводження  під час надзвичайних ситуацій  тощо. У рамках тижня класні керівники провели класні години з даної тематики. Діти переглянули та обговорили навчальні відеоролики,  вчилися складати алгоритм дій у різних небезпечних ситуаціях,  створювали знаки безпеки необхідні на території школи. 

22.04.2023  

22 квітня - Міжнародний День Землі

Це день, коли людство зосереджує увагу на гострих проблемах навколишнього середовища та вживає заходів для їх вирішення.    У ліцеї були проведені заходи спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.  З учнями 4-Б було проведено тренінг, де діти в колі міркували над такими питаннями: З якою рослиною себе асоціюють? Які проблеми Землі? В групах обговорили причини зникнення  рослин і тварин.  Загадали  сім бажань планети Земля та записали  їх на пелюстках квітки-семицвітки. 

Учні 2А класу взяли участь в грі " Сортування сміття".  Під час перегляду навчально відео міркували: чому Земля радіє, а коли плаче ?

Учні 6-Б класу розглянули глобальні екологічні проблеми Землі та склали колаж зникаючих рослин та тварин.

Учні 1 класу переглянули відео, відгадували загадки, грали в гру "Подарунок Землі".

21.04.2023  

Змагання з футболу 

Сьогодні відбулися змагання "Шкіряний м'яч" серед юнаків 2010 - 2011р.н у залік "Гімназіади".  Команда Новоукраїнського ліцею № 8 виборола І місце!!! Кращими гравцями турніру визнано учня 7А класу Ляшкова Михайла та учня 7Б класу Ритова Єгора. Пишаємося нашими спортсменами та щиро радіємо їх перемозі! 

12.04.2023  

Стартувала реєстрація на НМТ - 2023 

Стартувала реєстрація на НМТ- 2023. У Новоукраїнському ліцеї 8 відбулася зустріч здобувачів освіти та їх батьків з педагогами. На партнерських засадах проводиться інформаційно-роз'яснювальна робота з питань реєстрації на НМТ та правил вступу у ВНЗ  у 2023 році. Спільно вибираємо шлях реалізації мрії кожного нашого випускника, адже вони наша надія на щасливе майбутнє.

09.04.2023  

Підготовка до НМТ 

Модель вступної кампанії уже визначена: вступники на перший курс закладів вищої освіти проходитимуть національний мультипредметний тест (НМТ). Іспит не буде складнішим за традиційне тестування на ЗНО, про це наголошує МОН. Щоб переконатися в цьому, навчитися розподіляти час на виконання, визначити теми, над якими варто ретельніше попрацювати, наші випускники 7 квітня 2023р. провели пробне тестування з української мови,  виконуючи завдання одного з варіантів НМТ.  

На роботу з блоком демонстраційного варіанта «Українська мова» учні мали 60 хвилин, протягом яких потрібно було виконати 30 завдань.

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і під час реального тестування одинадцятикласники  зможуть вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи  отримають результати тестування з цього предмета. Директор Доценко Оксана Григорівна привітала випускників, налаштувала на серйозну роботу та підготовку.

08.04.2023  

Гімназіада "Волейбол"

8 квітня у Новоукраїнській ТГ відбулася гімназіада з волейболу.  У змаганнях взяли участь 5 команд. Наша команда  виявилася наймолодшою. За результатами змагань команда Новоукраїнського ліцею № 8 посіла 4 місце. Найкращим гравцем серед дівчат визнано ученицю 8-Б класу Канцер Марію. 

05.04.2023  

Бібліотечний урок   

Віктор Близнець - талановитий український прозаїк, що писав переважно для дітей. Його твори щирі, добрі, написані соковитою народною мов, захоплюють малого читача. Письменник наш земляк, родом з Компанієвського району. Він залишив по собі чудові твори. 4 квітня для учнів 4-Б та 3-А класів було проведено бібліотекарем Мусійчук Н. І. літературну годину "Світ природи очима письменника", де діти ознайомилися з виставкою творів В. Близнеця, переглянули презентацію про життєвий та творчий шлях письменника, переглянули його спадщину в Інтернеті.

04.04.2023  

Міжнародний день мінної безпеки   

4 квітня відзначають Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності, пов'язаній із розмінуванням. Сьогодні  Україна є однією з найбільш замінованих країн світу!  Тож наша мета підвищити обізнаність про загрозу, яку несуть вибухонебезпечні предмети для здоров'я та життя людей.  Саме тому  у закладі освіти були проведенні години спілкування з мінної безпеки.  Учні взяли участь у радіо диктанті "Спільно до безпеки. Пес Патрон застерігає".  

04.04.2023  

Профорієнтаційна робота з учнями 9 класу  

До Новоукраїнського ліцею № 8 завітали представники ДНЗ "ПТУ 40 м. Новоукраїнки.  Викладачі познайомили дев'ятикласників з професіями,  освітніми програмами, за якими навчаються  студенти у ПТУ,   та провели майстер-клас. 

29.03.2023  

Турнір з шашок 

29 березня у Новоукраїнській громаді відбувся турнір з шашок  у залік спортивної "Гімназіади".  Наш заклад освіти представляло троє учнів.  У загальному заліку наші спортсмени вибороли ІІІ місце.  Приємно відзначити, що в особистому заліку учениця 8-А класу Савенко Софія отримала І місце, а учень 9 класу Томашевський Олександр - ІІ місце. Вітаємо переможців та тренера команди Глущенка Олега Олександровича!  

24.03.2023  

Акція весняного благоустрою

24 березня 2023 в рамках акції  Весняного благоустрою, за ініціативи педагогічного та батьківського колективів Новоукраїнського ліцею №8,  було упорядковано  дитячий майданчик у мікрорайоні Пʼятихаток. У рамках цього заходу  було прибрано територію, полагоджено гойдалки, дитячі ігрові машини,  пісочницю, пофарбовано та облагороджено  ігрове та спортивне обладнання майданчика, організовано вивіз сміття. З ініціативи   батьків було додатково придбано фарбу, що дозволило  вигравати майданчику різними кольорами  та приваблювати дітей мікрорайону до відпочинку на весняних канікулах.  Такий захід є доброю традицією для нашого закладу, він  показує активну життєву позицію і прагнення  мешканців  нашої громади жити у гарному місті. 

    Ми завжди знали, а сьогодні переконалися ще раз, що наші батьки – найкращі. Разом ми  - сила! Наших вихованців закликаємо цінувати внесок дорослих та долучатися до позитивного прикладу спільних справ.

22.03.2023  

Всесвітній день води 

Генеральна асамблея ООН оголосила 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів. Метою проведення цього Дня є підвищення рівня обізнаності про значення і важливість води для продовження життя на Землі, а також про те, як раціональне використання водних ресурсів сприяє підвищенню рівня економіки і соціального добробуту.   

У нашому закладі про важливість економії питної води та збереження  чистоти водойм говорили учні від 1 до 11 класу. Малюки грави в дидактичні ігри з теми "Значення води у житті людини", розмальовували розфарбовки. Старшокласники писали науковий  проєкт «Флора і фауна річки Чорний Ташлик та її екологічний стан», брали участь у науковій конференції  "Яку воду споживають люди у Новоукраїнці?" 

А ви знаєте, що всі живі тварини і рослини складаються з води: тварини та риби - на 75%, медузи - на 99%, картопля - на 76%, яблука - на 85%, помідори - на 90% , огірки - на 95%, кавуни - на 96%. Тіло людини  також  містить воду:  86% води міститься в тілі у новонародженого і до 50% у літніх людей.

Якщо людина втрачає 2% води від маси свого тіла, то у неї виникає сильна спрага. Якщо відсотки втраченої води збільшиться до 10%, то у людини починаються галюцинації. При втраті в 12% людина не зможе відновитися без допомоги лікаря. При втраті в 20% людина помирає.

21.03.2023  

Увага! Інформація для батьків майбутніх першокласників! 

29 березня у 12.00 відбудуться збори для батьків майбутніх першокласників. Із собою потрібно мати копію свідоцтва про народження дитини та паспорт одного із батьків або осіб, що їх заміняють.

21.03.2023  

Підсумки ІІІ (обласного) етапу учнівських олімпіад 

У лютому відбувся обласний етап учнівських олімпіад. Наш заклад освіти і Новоукраїнську громаду представляли 5 учнів у чотирьох предметних олімпіадах. Дуже приємно зазначити, що всі вони стали призерами. 

Щиро вітаємо ученицю 11 класу Москвяк Оксану яка здобула І місце на олімпіаді з хімії (учитель Жукова О.В.) та І місце на олімпіаді з географії (учитель Тірон С.Г.).   

Савенко Софію, ученицю 8-А класу,  яка здобула ІІ місце на олімпіаді з географії  (учитель Тірон С.Г.). 

Фулгу Аліну, ученицю 9 класу, яка здобула ІІ місце на олімпіаді з хімії  (учитель Жукова О.В.).

Борисова Артема, учня 8-А класу, який здобув ІІ місце на олімпіаді з фізики  (учитель Жуков П.О.). 

Кузьменко Євгена, учня 9 класу,  який здобув ІІІ місце на обласній олімпіаді з інформатики  (учитель Таровик О.І.).

Так тримати! 

17.03.2023  

Змагання з боксу 

17 березня закінчився чемпіонат області з боксу серед юніорів та юніорок 2007-2008 р.н.  1 місце у своїй  ваговій категорії зайняв  учень 8-Б класу Барбалат Роман

09-10 березня в м.Кропивницький проводилася відкрита першість КЗ ОСДЮСШОР-2 з боксу.  Учень 8-Б класу Мутвна Єгор показав гарний результат та отримав І місце. 

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових перемог! 

Джерело інформації Дитячо - юнацька спортивна школа Новоукраїнської міської ради

16.03.2023  

Конкурс "Я - людина!" 

Учні Новоукраїнського ліцею №8 прийняли участь у IV щорічному Всеукраїнському пізнавальному конкурсі «Я – людина!» та отримали гарні результати. Вітаємо переможців!


09.03.2023  

Слово Шевченка для мене живе... 

9 березня Україна відзначає 209-й День народження Тараса Шевченка.

Т.Г. Шевченко - символ української нації. Його творчість присвячена боротьбі нашого народу за свободу та рівність і проти поневолення. Ворог за часів Тараса Шевченка у українців був той самий, з яким і сьогодні українські воїни мужньо ведуть боротьбу та захищають рідну землю. 

Сьогодні слово Кобзаря звучить з новою силою і правдою, а творчість відображає біль українського народу у боротьбі за волю та гідність. 


01.03.2023  

Мандрівка у творчість Наталії Забілої

Сьогодні 1 березня з учнями 4-Б та 1 класів було проведено бібліотечний урок "Мандрівка у творчість Наталії Забілої". Бібліотекар Мусійчук Н. І. ознаймила учнів із життєвим шляхом Наталії Забілої. Куди ж сучасні діти без мережі Інтернет. Використовуючи пошукову систему Google, учні мали можливість ознайомитися із творами Наталії Забілої, а саме збіркою "Ясоччина книжка". Діти читали оповідання із збірки, ділилися враженнями. Потім учні працювали в групах, вчилися аналізувати книжки на прикладі збірок "Олівець-малювець", "Про малят і про звірят" тощо. Глибше пізнання творчості Наталії Забілої сприятиме підвищенню рівня читаності учнів і любові до книги.

25.02.2023  

 Українка - у кожній із нас! 

25 лютого минає 152 річниця від дня народження Лесі Українки.  Учителі та учні Новоукраїнського ліцею № 8 долучилися  до всеукраїнської акції "Українка - у кожній із нас!"  та декламували улюблені поезії незламної  Лесі Українки. 

Маркушева Ірина Олегівна,  вчитель Новоукраїнського ліцею № 8 

Нікітченко Людмила Іванівна,  вчитель Новоукраїнського ліцею № 8 

Варанова Ліна Володимирівна, вчитель Новоукраїнського ліцею № 8 

Варанова Ліна Володимирівна, вчитель Новоукраїнського ліцею № 8 

Шевченко Яна Григорівна, вчитель Новоукраїнського ліцею № 8 

Яковлєва Тетяна Вікторівна,  вчитель Новоукраїнського ліцею № 8 

Колпак Анна,  учениця 6-Б класу 

Божко Софія, учениця 3-Б класу 

Біліченко Софія, учениця 4-Б класу 

Сандовська Ангеліна, учениця 3-А класу 

Сабадаш Софія, учениця 3-А класу 

Руденко Лілія Василівна, вчитель та Руденко Єгор, учень 2-А класу Новоукраїнського ліцею № 8 

24.02.2023  

 Рік, що змінив нас назавжди

Сьогодні рівно 365 днів війни, 365 днів незламності, 365 днів болю, 365 днів сліз, 365 днів втрат, 365 днів віри, надії. 

Ми щодня дякуємо українським Воїнам! Дякуємо за кожен світанок і за кожен вечір. Дякуємо їм за їхню незламність та мужність, сміливість та стійкість!  Все буде Україна!  

21.02.2023  

 День рідної мови 

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. У кожного народу є рідна мова. Наша - українська, така красива, милозвучна, з величезним лексичним фондом.

У цей день діти декламували вірші, писали власні висловлювання, малювали  малюнки присвячені мові та брали участь у вікторині. 

20.02.2023  

 День пам'яті Героїв Небесної сотні

Сьогодні, 20 лютого, учні Новоукраїнського ліцею № 8 вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні.  Діти згадали події 2013-2014 року Революції Гідності.   Під час хвилини мовчання схилили  голову в пам'ять про про тих, хто віддав своє життя за європейське майбутнє нашої країни, тих, хто пішов на свідому самопожертву заради європейського вибору.  Вічна пам'ять Героям! 

16.02.2023  

Профорієнтація для випускників 

Сьогодні 11 клас подорожував. До ліцею N4 завітала ініціативна творча група студентів Центральноукраїнського  державного університету імені В.Винниченка. Старшокласникам Новоукраїнської ТГ  розповіли про навчальний заклад, спеціальності, які можна отримати на різних факультетах, про дозвілля, молодіжний клуб, студентський ректорат. Захоплення викликали виконання пісень, виступи хореографічного  дуету, танцювальної пари. Учні підспівували, аплодували, посміхалися, піднесений настрій та позитивні емоції. У єдності - сила!

16.02.2023  

День Єднання 

День єднання вперше був запроваджений в Україні у 2022 році відповідно до указу президента Володимира Зеленського на тлі ескалації напруги на російсько-українському кордоні.  

Українці відзначають цей день по всій країні, демонструючи національні прапори та створюючи «живі ланцюги» єднання.

Підтримаймо країну в такий нелегкий час! Ми єдині - в єдності наша сила і наша перемога!

07.02.2023  

День безпечного Інтернету 

В перший вівторок лютого відзначається  День_Безпечного_Інтернету. Учні Новоукраїнського ліцею №  8 мали можливість перевірити свої вміння та навички користуванням Інтернетом, пройшовши онлайн-гру "Вижити в Інтернеті - місія (не) здійсненна". Учні змогли з іншого боку поглянути на соціальні мережі, інформацію, яка розповсюджується в Інтернеті.  Малюки  переглянули "Казку про Інтернет" та вивчили правила безпеки в Інтернеті. Старшокласники розробили  Путівник "Просторами безпечного Інтернету"  http://surl.li/exupk 

06.02.2023  

Тиждень здорового способу життя

"Здоров'я- це життя. Збережи його!". Саме під таким гаслом  відбулися заходи присвячені здоровому способу життя.  Навіщо берегти здоров'я та як це зробити обговорили на класних годинах наші учні. Наймолодші розфарбували малюнки з даної тематики, а найстарші підготували  проєкт. 

Радісна думка здоров’я прибавляє

02.02.2023  

Емоції та настрій людини. Вплив емоцій на здоров'я людини

У закладі освіти пройшов тиждень присвячений емоціям «Журба здоровʼя відбирає, а радісна думка-прибавляє!» На класних годинах діти з'ясовували що таке емоції, які вони бувають та як впливають на настрій та здоров'я людини.  

01.02.2023  

Батьківські збори з батьками випускників  

31.01.2023,   в ліцеї 8,  були проведені батьківські збори з батьками випускників 11 класу з метою інформаційно-роз'яснювальної роботи з питань підготовки до Національного мультипредметного тесту. Спілкування відбулося в дистанційному синхронному режимі у формі онлайн-уроку,  що дало можливість батькам здобути досвід сучасного здобувача освіти.  Бінарний урок був проведений класним керівником 11 класу Нікітченко  Л.І. та заступником директора з навчально-виховної роботи Мошнягул О.І. Тема уроку " Підготовка до ЗНО-2023. Психологічні аспекти та алгоритм дій".  Партнерство з батьками - запорука успішного проходження НМТ.

22.01.2023  

Як успішно пройти НМТ  

24.01.2023 в ліцеї 8 відбувся брифінг  "Як успішно пройти НМТ". Це інформаційно-роз'яснювальна робота серед випускників 11 класу про підготовку до НМТ  у 2023 році.  З програмою підготовки до успішного проходження НМТ здобувачів 11 класу ознайомила заступник директора з навчально-виховної роботи Мошнягул О.І. Потім поспілкувалися в питаннях та відповідях. Разом до вступу у ВНЗ.

22.01.2023  

День Соборності України  

Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності.   Акт Злуки став історичним об’єднанням українських земель в одній державі. 

Термін «соборність» має кілька значень. Це й об’єднання в одне державне ціле всіх земель, заселених певною нацією на суцільній території. І духовна консолідація всіх громадян держави, їх згуртованість, незалежно від національності. Соборність – це також територіальна цілісність держави. 

Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців. А нині вона є передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії.  

20.01.2023  

Вступні випробовування 2023

Для вступу на бакалаврський (магістерський – для медицини) рівень вищої освіти цьогоріч абітурієнтам потрібно буде пройти національний мультипредметний тест (НМТ).

Більш детальна інформація за посиланням.

13.01.2023  

"Дивись куди ідеш"

ТНМК та ДСНС України випустили композицію про правила мінної безпеки. 

11.01.2023  

Всесвітній День "Дякую"

11 січня Всесвітній День "Дякую". Цього року особливу ПОДЯКУ за сміливість, доброту, допомогу, уважність ми висловлюємо ЗСУ, лікарям та енергетикам - це люди, завдяки яким ми можемо у такий складний час навчати та  навчатися, перебувати у безпеці. 

29.12.2022  

Вітаємо з Новим 2023 роком! 

Дорогі діти, шановні батьки та працівники закладу освіти,  ми щиро вітаємо вас з Новим роком!  Бажаємо,  щоб 2023 рік для кожного з  нас   став  більш спокійним,  успішним та щасливим. Щоб у новому році всі наші мрії обов'язково здійснилися!  

28.12.2022  

Увага! З 29.12.2022 по 10.01.2023 зимові канікули. 

Пам'ятка для учнів 

Пам'ятка для батьків на час  зимових  канікул 

28.12.2022  

Підсумки ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад 

У листопаді - грудні 2022 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнських олімпіад та конкурсів. Нам є ким пишатися! 23 учнів Новоукраїнського ліцею № 8 стали призерами. На їх рахунку 16  дипломів І ступеня, 19 дипломів   ІІ ступеня та 12  дипломів ІІІ ступеня.!  Ми щасливі, що в умовах воєнного стану у наших дітей не пропала жага до знань.  Ми щиро радіємо за кожну перемогу і бажаємо  успіхів на обласному етапі. 


Більш детально познайомитися з досягненнями наших учнів можна тут 

27.12.2022  

Участь у проєкті  Flowers4School 

Новоукраїнський ліцей № 8 прийняв участь в проєкті від #Flowers4school  в рамках благодійного освітнього проєкту, метою якого є озеленення шкіл України. І хоч квіти отримали вже в холодну пору,  але все ж нарешті цибулини висаджено учнями закладу.  Всупереч всім негодам,  природнім і життєвим перешкодам, тривогам, ми робимо простір навколо себе гарнішим! Дякуємо

19.12.2022  

Святковий кошик 

За ініціативи учнівського парламенту Новоукраїнського ліцею №8 було організовано акцію «Смаколики для ЗСУ» до дня Святого Миколая. Було сформовано 34 посилки, які поїхали за такими маршрутами: Бахмут, Ізюм, Чорнобаївка, Покровське, Харківська, Миколаївська, Херсонська область, госпіталь м. Рівне. Діти розуміють, яку важливу місію виконують наші військові. Ми впевнені, що смаколики, малюнки, обереги та листи з побажаннями повернутися додому переможцями, які готували учні та  їх батьки, зігріють наших захисників нададуть сил наближати  таку довгоочікувану Перемогу  та  відчути частинку родинного тепла.

     Хочемо подякувати дітям, батькам, педагогічним працівникам та усім небайдужим людям за гарну організацію акції, за те, що завжди підтримують наші ініціативи, цим самим подаючи дітям приклад доброти, єдності, милосердя та щирості українського народу. Разом до Перемоги!

07.12.2022  

День української хустки 

7 грудня - День української хустки. Сьогодні маленькі україночки 1 класу стали учасниками майстер-класу по зав'язуванню хусток та залюбки прийняли участь у флешмобі "Зроби фото з хусткою".  


06.12.2022  

День Збройних сил України 

День Збройних сил України – це свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу. Ми щиро вітаємо усіх причетних зі святом! . Ми горді тим, що маємо відважних випускників, колег, чоловіків, братів, синів,  які у таку тяжку хвилину стали на захист своїх родин, нашої землі, рідної Батьківщини.


05.12.2022  

Міжнародний день волонтерів

5 грудня – Міжнародний день волонтерів!

       Кожного року, 5 грудня, волонтери в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтерів, присвячений особам, що займаються волонтерством добровільно та безкорисливо. Особливо актуальним це свято є сьогодні, адже на плечах волонтерів лежить неабияка допомога та відповідальність під час війни.

       Кожен патріот своєї Батьківщини вважає своїм обов’язком наближати перемогу над ворогом чи то на полі бою, чи то в тилу, приєднавшись до волонтерського руху. 

Учнівський, батьківський та колектив Новоукраїнського ліцею № 8 теж волонтерять.    Разом із благодійною організацією «В єднанні сила»    долучилися до виготовлення партії голубців, а також зібрали іменну посилку для захисників - випускників нашої школи.


01.12.2022  

ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

У рамках акції боротьби зі  СНІДОМ з учнями  закладу освіти була проведена інформаційна хвилинка. Чіпляка Л. А. та Закерничний Д. Г.  розповіли дітям про ВІЛ - інфекцію, чим вона  небезпечна  та як вберегти себе і не захворіти на СНІД.  

30.11.2022  

Я - Людина 

Н цьому тижні відбулася Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».  30 учнів нашої школи прийняли участь у ІV щорічному Всеукраїнському пізнавальному конкурсі "Я - Людина!"

Конкурс спрямований на підтримку антибулінгової політики нашої країни.26.11.2022  

ПАМ'ЯТАЄМО. ЄДНАЄМОСЯ. ПЕРЕМОЖЕМО   

26 листопада 2022 року, в Україні та світі вшановуватимуть пам'ять жертв Голодоморів. По всій Україні проходять меморіальні заходи. Наш заклад  теж не залишився осторонь і приєднався до вшанування пам’яті тих, хто загинув через голод. Бібліотекар нашої школи Мусійчук Н.І. підготувала книжково-ілюстративну виставку науково-популярної літератури «Забуттю не підлягає» та провела з учнями 4-6 класів виховні години  «Україна пам’ятає!» 


О 16.00 оголошена  загальнонаціональна хвилина мовчання . Кожен може долучитися до акції "Запали свічку"   та запалити вдома  вогник у вікні як вияв скорботи за загиблими та віри в перемогу українців найближчим часом. 

Не забуваємо своєї історії, вчимося в минулого для майбутнього!

24.11.2022  

Тиждень пожежної безпеки   

У Новоукраїнському ліцеї № 8 пройшов тиждень пожежної безпеки. У рамках тижня класні керівники провели  позакласні заходи: "Бережемо себе - бережемо Україну", «Будьте з вогнем обережні. Вивчіть правила пожежні», "Як зберегти своє життя" , "Вогонь – біда, вода –біда, а без вогню і води , ще більше біди!" та інші.  Учнівський колектив записав  відео-пам'тку про правила пожежної безпеки.  Будьте обережними з вогнем! 

21.11.2022  

21 листопада - День Гідності та Свободи    

21 листопад Україна відзначає День Гідності та Свободи.  З нагоди даної дати учні Новоукраїнського ліцею № 8 переглянули тематичні відеосюжети, взяли участь в обговоренні поняття "гідність".  Діти молодших класів  грали в гру "Гідний вчинок", виготовляли аплікації "Моя вільна Україна", малювали малюнки "Я - українець! Я - українка!". Учні старших класів пригадали революцію Гідності, висловили думку "Чи можна в Україні зупинити свободу" та написали лист у майбутнє "Я хочу бути гідною людиною!"

16.11.2022  

16 листопада день Толерантності  

Сьогодні, 16 листопада, Новоукраїнський ліцей № 8 разом з усім світом відзначає День толерантності.  Нажаль, ми неодноразово були свідками випадків нехтування в сучасному суспільстві загальнолюдськими цінностями, порушення прав людини.  Вважаємо, що  саме виховання є найефективнішим засобом запобігання проявам нетерпимості. Саме тому у закладі були проведені класні години з даної тема.   


Кожен із нас повинем  пам'ятати, що всі ми різні, але всі ми рівні! 

14.11.2022  

Урок безпеки для учнів 1-4 класів  

14 листопада  до нашого ліцею завітали пожежники-рятувальники. Вони провели урок безпеки для учнів 1-4 класів. Діти познайомилася зі справжніми вогнеборцями, побачили, якими інструментами обладнаний оперативно-рятувальний автомобіль, із  задоволенням повідгаду вали загадки, отримали призи, посиділи у пожежному автомобілі. Діти відчули себе у ролі пожежника, повторили номери усіх екстренних служб, бо вони розуміють, що від їхніх знань, умінь і навичок залежить життя, здоров"я і безпека. 

13.11.2022  

13 листопада - всесвітній день доброти

Людина починається з добра!  

Сьогодні, у всесвітній день доброти,  учні  Новоукраїнського ліцею   дистанційно ознайомилися, що ж входить в поняття "доброта".  Впродовж дня учні спілкувалися, обговорювали й дискутували з даної теми. Виражали свої думки  на сторінці Padlet. Переглядали відеоролики,  презентації, мультфільми.   Сподіваємося, що кожен зробить правильний висновок,  зрозуміє і запам'ятає, що Людина починається з добра! 

09.11.2022  

9 листопада - День української писемності та мови 

Сьогодні в Україні відзначають День української писемності та мови. З нагоди цієї дати учні Новоукраїнського ліцею № 8 долучилися до  всеукраїнського радіодиктанту. 

28.10.2022  

Увага! З 29.10 по 06.11 осінні канікули.

Пам'ятка на осінні канікули 

22.10.2022  

Алгоритм дій у разі повітряної тривоги 

І.  Алгоритм дій, якщо тривога розпочалася  до початку освітнього процесу

ІІ. Алгоритм дій, якщо тривога розпочалася під час  освітнього процесу


Можна переглянути тут 

21.10.2022  

Застріч членів шкільного парламенту 

Сьогодні відбулася зустріч парламенту Новоукраїнського ліцею №8. В рамках якої обговорювався план подальшої роботи. 

Про шкільний парламент можна дізнатися більше за посиланням 

14.10.2022  

Вітання з Днем захисників та захисниць України від учнівського парламенту  та учениці 3-А класу Сандовської Ангеліни 


07.10.2022  

Змагання з футболу "Шкіряний м'яч - 2022"

7 жовтня на центральному міському стадіоні відбулися міські змагання з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч-2022" серед учнів 2008 р.н.  У змаганнях взяло участь 8 команд. Команда Новоукраїнського ліцею № 8 посіла ІІ місце.  Учень 9 класу Максим Гетьманенко та 7-Б класу Єгор Ритов  визнані кращими гравцями турніру. Вітаємо наших футболістів з перемогою! 

06.10.2022  

Відзнака колективу Новоукраїнського ліцею № 8 за безкорисне служіння Батьківщині 

6 жовтня, з нагоди професійного свята,   Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний відзначив колектив Новоукраїнського ліцею № 8   за волонтерську діяльність та за те, що перших днів війни допомагали  нашим воїнам наближати Перемогу. 


02.10.2022  

Олімпійський тиждень  

Традиційно у вересні місяці проходить «Олімпійський тиждень» Впродовж тижня  здобувачі освіти нашого ліцею змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи. Проведенні заходи ще раз показали в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі діти тож бажаємо нашим спортсменам тільки перемог!

26.09.2022  

Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Ідеш у путь - обережним будь!"

У закладі освіти пройшов тижня знань безпеки життєдіяльності "Ідеш у путь- обережним будь!" У рамках тижня  було проведено: урок-обережності "Будь обережним на дорозі", вікторина "Я - учасник дорожнього руху", інтерактивну гру "Подорож",  турнір знавців правил дорожнього руху для старшокласників.  Учні малювали малюнки, створювали власні презентації, аплікації про найважливіші правила дорожнього руху. 

21.09.2022  

Участь у конкурсі  "Будь активним заради миру!"

Наш заклад приймає участь у конкурсі на кращу організацію форм фізичної активності проєкту МОН “Будь активним заради миру!” в рамках  Українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» Напрям активні перерви. @Україно-швейцарський проєкт Діємо для здоров‘я, @physportmedia @UkraineActive @ІМЗО #beactive4peace   

21.09.2022  

21 вересня - Міжнародний день миру 

Унівський та педагогічний колектив Новоукраїнського ліцею №8 вітають усіх з Міжнародним днем миру!  Нехай в цей вересневий день у кожну домівку прилетить голуб Миру з добрими звістками.  Все буде УКРАЇНА! 

09.09.2022  

Знайомтесь - це ми!

Діти дуже люблять згадувати зворушливі моменти шкільного життя. 9 вересня відбулася розважально-ігрова програма "Знайомтесь - це ми!". Школярики грали в ігри, відгадували загадки та вікторини, танцювали та веселились!

Ось так весело ми проводимо час у школі!


01.09.2022  

Організація  навчання у закладі освіти у 2022-2023 н.р.

Новоукраїнський ліцей № 8  у 2022-2023 н.р. працює за змішаною формою навчання у такому режимі:

З  8.00 до 11.30 - очні заняття для учнів початкової школи згідно розкладу 

З 12.00 до 15.30   - очні заняття для учнів 5-11 класів згідно розкладу

Розклад занять та графік перебування учнів у школі розміщено за посиланням 

Розклад дзвінків  за посиланням

01.09.2022  

Вітаємо з початком нового навчального року!

Дорогі діти, колеги, батьки! Вітаємо вас з Днем знань!  Попри те, що в Україні війна, навчальний рік розпочинається, як і завжди,  1 вересня. Нехай цей сонячний першовересень принесе тепло та гарний настрій у кожен клас  та кожну родину. Бажаємо усім міцного морального і фізичного здоров'я,  віри у свої сили та мирного неба. Щасливої дороги у країну Знань!.