Новоукраїнський ліцей №8 Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області

Новини

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

21.10.2021

Нехай шумлять ліси на всій планеті!

Яка доля людства чекає в майбутньому, залежить від кожного з нас; нашого ставлення до природи вцілому, а особливо до лісу. Ця актуальна тема не обходить і наш навчальний заклад. Літературно-екологічну годину для 7-8 кл "Нехай шумлять ліси на всій планеті" підготовлено і проведено бібліотекарем ліцею Мусійчук Н.І. при підтримці вчителя географії Тірон С.Г., класних керівників Руденко Л.В. та Таровик О.І.. На заході зазначено цінність лісових насаджень, їх збереження та примноження. Цікаву презентацію "Діс - це диво..." презентувала учениця 10 класу Третяк Мар'яна. Учні читали твори українських поетів, що закликають берегти природу, за гороскопом друїдів визначали своє дерево, переглянули літературу з даної теми. Завершився захід посаджуванням дерева.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

19.10.2021

Всеукраїнський день відповідальності людини

19.10 відзначають всеукраїнський день відповідальності людини. З цієї нагоди учні 3-Б класу взяли участь в обговоренні "Хто така відповідальна людина" Діти обмінювалися думками, дискутували з даного питання та намагалися дати самооцінку своєї відповідальності
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

13.10.2021

Ми діти козацького роду!

Унвкальністю нашого народу є тіорчий і волелюбний дух наших предків - козаків. Напередодні цього чудового свята у Новоукраїнському ліцеї № 8 з 11 13 жовтня 2021 року було проведено ряд заходів, приурочених Дню захисника України, Дню українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці.

Години спілкування, бесіди "Ми - нащадки козацької слави" були спрямовані на виховання патріотизму, бажання стати нащадками славних лицарів - українських козаків.

Учні 1-4 класів змагалися за право називатися справдніми козачатами, П'ятикласники разом з учителем музичного мистецтва Поповкіним С.В. провели музичний урок "Сяйво козацької слави". Старшокласники змагалися в "молодецьких забавах" та брали участь у туристично-спортивній естафеті.

Відбулася зустріч із випускником нашої школи військовослужбовцем Сокуренком Анатолієм. Він наголосив, що треба любити свою Батьківщину, поважати батьків та гарно вчитися.

У переддень свята захисників та захисниць України у нашому місті у ДЮЦ проходили змагання для учнів 6-х класів "Ми роду козацького діти". Це спортивне свято, на якому кожна команда мала подолати 9 перешкод:: перетягування канату, бій мішками, стрільба із величезної рогатки і т.д. Усі команди показали гарний результат, але найспритнішими виявилися "козаки" Новоукраїнського ліцею № 8. Вітаємо наших переможців!

Ми впевнені, що проведені заходи допоможуть учням краще пізнати історію своєї країни Ми пишаємося тим, що ми - українці!

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

12.10.2021

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка запрошує на навчання

12 жовтня учні 10-11 класів зустрілися з викладачами Центральнооукраїнського державного педагогічного університету. Представники ВНЗ познайомили учнів з факультетами закладу та кар'єрними перспективами, які відкриваються перед випускниками університету.

На базі ЦУДПУ діє центр надання освітніх послуг Вони запрошують учнів 9-11 класів до навчання з метою підготовки з усіх загальноосвітніх дисциплін, що виносяться на ЗНО. Зокрема, щосуботи о 10 годині учням пропонують безкоштовні лекції з математики.

Carousel imageCarousel imageCarousel image

05.10.2021

Скажемо насиллю: ні!

Традиційно в рамках тижневика з протидії булінгу наш навчальний заклад зустрів друзів з ЦСС та служби у справах дітей, які провели цікавий захід з зазначеної тематики. Дякуємо за цікаву та змістовну інформацію.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

05.10.2021

Чудовий світ - бібліотека!

Дітей завжди приваблює щось яскраве, нове, цікаве. Саме таким виявилося свято посвяти у читачі для учнів 2-х класів. Їх вітали улюблені герої казок : Попелюшка, Червона Шапочка та інші. Язиката Хвеська щедро обдарувала дітей бубликами, які назбирала на верб. Королева Книг нагадала дітям, як потрібно поводитися з книгою - цим шедевром людського витвору. Діти залюбки відгадували загадки, вікторини, співали пісень. А тоді дружно записались у бібліотеку та взяли книги..

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

04.10.2021

4 жовтня - всесвітній день захисту тварин

У 3-Б класі година спілкування була присвячена тваринам. І це не дивно, адже 4 жовтня відзначають всесвітній день захисту тварин. Під час години спілкування діти обмінялися думками про друзів своїх менших. Переглянули цікаві та смішні історії із життя тварин. Намалювали тварин, які найбільше подобаються. Головна ідея заходу: ми несемо відповідальність за того, кого приручили.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

30.09.2021

Щиро вітаємо колектив Новоукраїнського ліцею № 8 з Днем працівника освіти!

Свято працівників освіти є особливим і традиційним у Новоукраїнському ліцеї №8. У цей день багато позитивних емоцій, сміху, сліз радості і звичайно квітів. Концерт з промовистою назвою «Учитель звучить круто», організований нашими випускниками, був неперевершений, наповнений вдячністю у кожному слові. Усі присутні отримали насолоду від щирих слів вдячності, мелодійного співу, смішних сценок, драйвових танців та акторської гри наших вихованців.....

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

30.09.2021

Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність.

У давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі».

«Людина, для якої книжка вже у дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчуває себе обділеною, збіднілою і спустошеною» В. Сухомлинський


Книга – казкова лампа, що дарує людині світло на далеких і темних дорогах життя. Читання – це віконце, через яке діти бачать, пізнають світ і самих себе.

Сьогодні здобувачі освіти 4-А класу привітали володарку храму книг Мусійчук Н.І. із Всеукраїнським днем бібліотек .

29.09.2021

Вітаємо лауреата міської премії

ім. В. Сухомлинського

Доценко Оксану Григорівну!

Почесну премію імені Василя Сухомлинського отримують ті педагоги, які своє серце віддають дітям. Оксана Григорівна - це не просто директорка ліцею, вчителька української мови та літератури, а людина з великим серцем і доброю душею. Вона прикладає всі зусилля, аби в її закладі освіти кожен почував себе комфортно і затишно. Її любов до своєї справи відчувається у кожному вчинку, у кожному слові. Оксано Григорівно, ми щиро радіємо Вашій нагороді і пишаємося, що маємо такого керівника!

29.09.2021

Вітаємо з нагородами!

29 вересня з нагоди Дня працівника освіти за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді були відзничені наші колеги.

Дипломом лауреата міської премії ім. В.Сухомлинського нагороджено директора Доценко Оксану Григорівну.

Подяки Міністерства освіти і науки України отримали заступник директора Жукова Оксана Володимирівна та вчитель початкових класів Савченко Світлана Миколаївна

Грамотою міської ради нагороджено вчителя української мови та літератури Трибулько Людмилу Леонідівну.

Дипломом Новоукраїнського райкому профспілки працівників освіти і науки України нагороджено Ігоніну Наталію Миколаївну, переможця конкурсу фахової майстерності "Кращий за професією" у номінації "Кращий прибиральник службових приміщень" .

Ми щиро вітаємо колег з нагородами. Бажаю нових звершень, педагогічних успіхів, а також особистого благополуччя і здоров'я!

Carousel imageCarousel image

29.09.2021

Всеукраїнський день пам'яті жертв Бабиного Яру

28-29 вересня 2041 року в Києві сталася одна з найбільших трагедій в історії України періоду Другої світової війни. Розтріли місцевого населення Бабиного Яру стали символом Голокосту і нацистських злочинів взагалі. У ході масових розстрілів постраждали не лише євреї, а й ромни, радянські військовополонені, українські націоналісти. Пригадали сумні події війни учні 10 та 8-А класу. Після перегляду відеофільму діти визначили, що дії нацистів у Бабиному яру є геноцидом не лише проти єврейського населення. Ми не взмозі змінити хід історії, але можемо і повинні не забувати про загиблих, адже поки ми їх пом'ятаємо, доти вони живуть у наших серцях...

27.09.2021

Увага! З 28.09.2021 року ліцей №8 перехолить на очну форму навчання для учнів 1 - 11 класів.


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

23.09.2021

Зустріч із представниками пожежно-рятувальної служби


У рамках місячника «Увага !Діти на дорозі!» відбулася зустріч здобувачів освіти Новоукраїнського ліцею №8 із представниками державної пожежно-рятувальної частини № 19 та четвертого державного пожежно-рятувального загону Головного Управління ДСНС України в Кіровоградській області.

Працівники цікаво та змістовно розповіли дітям про роботу рятувальників, пригадали номер телефону рятувальної служби, а сюрпризом для учнів стала демонстрація справжнього оперативно-рятувального автомобіля та його оснащення.

Такі зістрічі для наших діток завжди є цікавими, повчальними та завжди актуальними.

22.09.2021

Увага! З 23.09.2021 року ліцей переходить на дистанційну форму навчання!


З 23 вересня учні 5-11 класів навчаються дистанційно. Навчання здійснюється на сайті Нові знання згідно шкільного розкладу.

Учні 1-4 класів працюють у школі.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

21.09.2021

Ми за МИР!


Найбільше у світі щастя – це мир. Це настільки важливо, що навіть діти це розуміють і хочуть жити в мирі та злагоді, як в сім’ї, так і в школі, як з друзями, так і з дорослими. Традиційно в Новоукраїнському ліцеї №8 відзначали Міжнародний день миру.


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

20.09.2021

Олімпійський тиждень


Олімпійський тиждень спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвитку олімпійського руху в Україні. Тиждень був насичений та цікавий. Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники спортивних заходів. Бажаємо учням нашого ліцею успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень!

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

17.09.2021

Тиждень дорожнього руху


Цікаво та пізнавально пройшла гра-вікторина "Знай і вивчай правила дорожнього руху" у 2-Б класі. Основна мета заходу – закріплення знань дітей про дорожні знаки та правила дорожнього руху, виховання вміння самостійно користуватися отриманими знаннями у повсякденному житті.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

15.09.2021

Новоукраїнка - моє рідне місто!


Залишились позаду святкові дні нашого міста. Діти отримали масу задоволення від участі у заходах провелених до Дня міста , Позитив, радість від побаченого учні презентували в роботах-колажах "Новоукраїнка-моє рідне місто"

Carousel imageCarousel imageCarousel image

11.09.2021

Вітаємо Третяк Наталію Олександрівну з нагородою!


11 вересня 2021 року за багатоплідну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток громади, активну громадську позицію та з нагоди відзначення 6-ї річниці створення Новоукраїнської громади та Дня міста Новоукраїнка нагороджено Грамотою Новоукраїнської міської ради учитель іноземної мови Третяк Наталію Олександрівно. Ми вітаємо колегу з нагородою та бажаємо здоров'я, успішного подальшого життєвого шляху та виконання задуманого!

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

10.09.2021

Вітаємо призерів!


10 вересня з нагоди Дня міста Новоукраїнка відбувся відкритий турнір з інтелектуальної гри "ЩО? Де? Коли?" "'Новоукраїнська осінь 2021". У категорії "молодші школярі" ІІІ місце виборола команда із Мар'янопільської філії "Марфіл - юніор".

Ми щиро радіємо успіху команди і бажаємо подальших перемог!

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

01.09.2021

"Наша славна Україна"

Радо зістрів дзвоник на перший урок учнів 4-А класу. Традиційно перший урок був присвячений Україні. У цьому році наша Батьківщина відзначає 30 річницю незалежності. З нагоди річниці учні 4-А класу пройшли вікторину "Наша славна Україна", власноруч створили вітальну листівку Україні. Позитивні емоції і радість від спілкування після довгих канікул налаштували малечу на новий навчальний рік. Успішного вам навчального року!

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

01.09.2021

Цікаво, пізнавально пройшов перший урок у 4-Б класі "Мій рідний край - моя Україна"

Заочна мандрівка по країні, перегляд відеороликів "Перлина Україна" та "Що є Україна", слухали пісні, відгадували загадки, виготовляли колаж. Та найцікавішим було проведення STEM-дослідів.

І знову дзвоник кличе нас —

Спішімо, друзі, до навчання,

Бо промайне так швидко час

Й пора настане розставання.

01.09.2021

Вітаємо з початком нового навчального року!

Пролунала чарівна мелодія шкільного дзвоника! Новий навчальний рік у Новоукраїнському ліцеї №8 розпочато! Сьогодні наша шкільна родина вітала першокласників, які будуть прославляти наш ліцей творчими досягненнями, спортивними рекордами та найкращими знаннями.

01.09.2021

У педагогічному колективі Новоукраїнського ліцею № 8 поповнення!

Ми радо вітаємо Яковлеву Тетяну Вікторівну, учителя іноземної мови (англійська), учителя І категорії у педагогічному колективі ліцею.

Бажаємо успіхів і лише задоволення від праці!

27.08.2021

Вітаємо Варанову Ліну Володимирівну та Маркушеву Ірину Олегівну з нагородами!

24.08.2021

Вітаємо Онищенко Світлану Петрівну з отриманням Грамоти Новоукраїнської міської ради!

23.08.2021

Вітаємо Бабій Олену Іванівну з отриманням диплома про занесення на міську Дошку Пошани «Гордість Новоукраїнської громади»!

01.05.2021

Шановні батьки майбутніх першокласників !

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

(Наказ МОН від 16.04.2018 № 367)

здійснюється прийом заяв на зарахування учнів до 1 класу Новоукраїнського ліцею № 8 Новоукраїнської міської ради