Поради для батьків

Сім'я - це те первинне середовище, де дитина повинна вчитися робити добро. Підтримуйте дитяче прагнення бути хорошим, бережіть його як найтонший порух людської душі, не зловживайте своєю владою, не перетворюйте мудрість батьківської влади на деспотичну нестерпність. Справжня гуманність означає перш за все справедливість.

В.О.Сухомлинський

Десять помилок у вихованні

Всі батьки виховують дітей в міру свого уміння і розуміння життя і рідко замислюються про те, чому в певних ситуаціях поступають так, а не інакше. Проте у кожної мами і батька в житті бувають моменти, коли поведінка рідної дитини ставить в безвихідь. Можливо, самі дорослі, застосовуючи радикальні методи виховання, роблять щось неправильно?

У своїх помилках ви не самотні, всі батьки їх час від часу здійснюють. Але завжди краще вчитися на чужих помилках, чи не так?Десять помилок у вихованні.docx.pdf

Конфлікти між поколіннями

Молодь завжди відчувала нерозуміння з боку старшого покоління. Часто між пркрліннями виникають конфлікти. Як діяти у таких ситуаціях?

Важливо розуміти, що у підлітків існує необхідність «розмальовувати свій світ», звертати на себе увагу. Це нормально. Мине час - і необхідності в цьому не буде. Тому усьому свій час…КОНФЛІКТИ МІЖ ПОКОЛІННЯМИ.docx.pdf

Виховання дітей в еру цифрових технологій


Батьківство — це дивовижний досвід, особливо у сьогоднішньому, цифрому світі! Нові технології та Інтернет пропонують чудові інструменти для взаємодії та цікавого проведення часу з нашими дітьми. Втім, цифрове батьківство супроводжується багатьма запитаннями:

  • У якому віці варто починати знайомити дітей з мобільними пристроями та Інтернетом?

  • Що робити, якщо в дитини виробляється надмірна залежність від Інтернету та мобільних пристроїв?

  • Як навчити дітей безпечної, зрілої поведінки онлайн?

Відповіді на цізапитання ви зможете знайти у навчальному посібнику для батьків: «Клан Клік-Клац. Виховання дітей у цифрову еру» тв статті "Виховання дітей в еру цифрових технологій".

Clique Click-UKR.pdf
Виховання дітей в еру цифрових технологій.docx.pdf

5 реченй про коронавірус, які потрібно знати батькам

10 фільмів, які варто подивитися разом з дитиною.

Кіно може допомогти нам краще розуміти своїх дітей. Ми поспішаємо поділитися з вами десятьма фільмами, які, як вважають психологи, варто дивитися батькам і всім, хто виховує дітей – від дошкільнят до підлітків.

Психолог Лінда Джонс Руфер (Linda Jones Rufer) склала список картин, в яких зачіпаються теми дорослішання, пошуків себе і подолання труднощів на шляху становлення.